Kilka słów od Administratora

Wszystkie informacje od Administratora
Awatar użytkownika
Wilk Przewodnik

Kilka słów od Administratora

Postautor: Wilk Przewodnik » 28 listopada 2016, 15:53 - pn

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Forum jest założone głównie po to, żeby wymieniać informacje, gromadzić linki (zamiast skryptu tupu LinkPHP) i do różnych celów związanych z projektami. Generalnie chodziło mi o możliwość budowania struktury, możliwość kontaktu, możliwość wyszukiwania, katalogowania itp. Forum posiada te wszystkie funkcje i w przeciwieństwie do większości skryptów do konkretnych celów jest rozwijane, szczególnie phpBB3.
Oczywiście każdy może skorzystać z forum, proponować zmiany w jego strukturze, proponować nowe działy itp. Forum jest narzędziem pomocniczym w moich projektach, a nie celem samym w sobie.
Jak na ten moment jest w trakcie budowy, więc póki co jest skromnie. W momencie pisania tego posta nawet nie jest podlinkowane na żadnej mojej stronie.

Wygląd miał być minimalistyczny, przejrzysty i czytelny - mam nadzieję, że taki jest. Bez zbędnych wodotrysków. Ma działać szybko i to jest główny cel.

Serdecznie zapraszam do korzystania z forum.
stoły włoskie nowoczesne

Wróć do „Informacje administracyjne”