Aktualizacja artykułu o pakietach biurowych

Dodatkowe informacje na temat pisanych artykułów.
Awatar użytkownika
Wilk Przewodnik

Aktualizacja artykułu o pakietach biurowych

Postautor: Wilk Przewodnik » 29 grudnia 2016, 22:35 - czw

Obecna wersja jest nieco przestarzała, pisałem ją w 2010 roku. Minęło prawie 7 lat i wypada nieco zaktualizować te treści. Nie mam póki co czasu, bo piszę ten artykuł o grach komputerowych, a następnie w planie mam artykuł o torturach w średniowieczu lub okrucieństwach nazistów i Japończyków w czasie II Wojny Światowej. Chyba, że dla odmiany właśnie zrobię aktualizację tego o pakietach biurowych. Zobaczymy, ale jest w planach i będzie realizacja.
Awatar użytkownika
Wilk Przewodnik

Re: Aktualizacja artykułu o pakietach biurowych

Postautor: Wilk Przewodnik » 16 stycznia 2017, 15:22 - pn

Prace ruszyły!

Nie jest lekko, bo, od 2010 roku wiele się zmieniło. Na szczęście niektóre artykuły o niektórych pakietach wymagają tylko małych zmian kosmetycznych. Ogólnie przebudowałem stronę wstępną, dodam kilka owych pakietów, których w tamtych czasach nie było, zaktualizuję wersje pakietów, zmienię nieco szatę graficzną. Mam nadzieję, że w nowej formie ten artykuł nabierze wiatru w żagle i jeszcze się komuś przyda.
Awatar użytkownika
Wilk Przewodnik

Postautor: Wilk Przewodnik » 16 stycznia 2017, 16:16 - pn

Zacząłem się poważnie zastanawiać nad tym aby połączyć te artykuły w jeden. Technicznie to dość proste, a może zaoszczędzić klikania przy przeglądaniu.
Awatar użytkownika
Wilk Przewodnik

Postautor: Wilk Przewodnik » 19 stycznia 2017, 13:39 - czw

Artykuł przeszedł gruntowny lifting i aktualizację. Teraz wszystko zostało połączone w jeden artykuł. Dodałem nowe pakiety biurowe, a stare zaktualizowałem. Mam nadzieję, że komuś przyda się to zestawienie.

stoły włoskie nowoczesne

Wróć do „Artykuły”