Dział Linki

Wszelkie nowe pomysły związane z projektami
Awatar użytkownika
Wilk Przewodnik
Posty: 20
Rejestracja: 24 listopada 2016, 10:21 - czw

Dział Linki

Postautor: Wilk Przewodnik » 30 grudnia 2016, 00:58 - pt

Cały czas zastanawiam się jak dobrze rozwiązać sprawę działu Linki. W tej chwili są dwa takie działy, na stronie i tutaj na forum. Koncepcja była taka, żeby na forum powstał dział, który będzie można bez ograniczeń rozbudowywać. Struktura miała wyglądać tak: Dział Linki -> Kategoria (np. YouTube) -> tematy w ramach kategorii z konkretnymi linkami. Taka struktura zapewnia dwie rzeczy. Po pierwsze łatwość wyszukiwania i porządek, możliwość swobodnego dodawania linków, tworzenia nowych kategorii itp. Wadą jest to, że mnożą się dość szybko kolejne tematy, co gdzieś w rezultacie może obciążać bazę forum, a co za tym idzie silnik i całe działanie forum.
Zastanawiałem się tez nad tym, żeby utworzyć tylko temat Zamiast kategorii i w danym temacie dodawać linki. Sprawa jest jeszcze otwarta.
Drugą opcją jest rozbudowa tego działu na stronie, ale tutaj poważną wadą jest brak możliwości dodawania nowych linków linków przez użytkowników, dlatego ta opcja raczej nie znajdzie zastosowania. Tym bardziej, że forum pozostanie i będzie służyć wielu celom.
stoły włoskie nowoczesne

Wróć do „Nowe pomysły”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości